BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Esma Ela - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün güzel kızımız Esma Ela'yla tanıştık. Apeced sendromu (Çoklu hormonal bozukluk ile beraber deride mantar enfeksiyonu) tanısıyla hastanemizde misafir ettiğimiz Esma 9 yaşında. Daha öncesinde kitapları çok sevdiğini öğrendiğimiz kızımızın yanına kitapla gidiyoruz ve bizi muhteşem bir gülümsemeyle karşılıyor. Kitap okumayı daha sonraya erteleyip bizimle oyun oynayarak vakit geçirmek istiyor ve kutu oyunlarımızla oynamaya başlıyoruz. Oyunlardaki üstün başarısıyla bizlere çok zeki olduğunu bir kez daha gösteren güzel kızımızla sohbetlerimiz sırasında polis olmak istediğini öğreniyoruz. Neşeli ve oldukça akıllı olan bu güzel kızımızın bizden dileği ise pembe prenses elbisesi oluyor. Esma Ela'nın bu dileğini gerçekleştirip güzel yüzüne bir gülümseme de siz kondurmak ister misiniz? 

Bugün güzel kızımız Esma Ela'nın dileğini teslim ettik. Çok mutlu oldu ve gönüllüsüne kocaman teşekkür etti. Ona bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze biz de teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: