BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Elif Nur - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün güzeller güzeli Elif Nur'u ziyaret etmek için hastanemizin yolunu tuttuk. 13 yaşındaki Elif Nur Kronik Böbrek Yetmezliği (Böbreklerin çalışamaz hale gelmesi ) tanısıyla hastanemizde misafir edilmekte. Odaya girer girmez bizi güleç yüzüyle karşılayan miniğimizle satranç oynamaya başladık. Satrançta iyi olduğunu söyleyen miniğimizin gösterdiği başarı görülmeye değerdi. Yaptığı zekice hamleler bizi de kendisine hayran bıraktı doğrusu  Bu esnada Elif Nur ile koyu bir sohbette iken onun çok güzel resim yaptığını, bu yüzden resim öğretmeni olmak istediğini ve müzik dersini de çok sevdiğini öğrendik. Minik prensesimizle daha sonra Uno oynadık. Burda da iyi olduğunu gördüğümüz miniğimizin kendini bir çok dalda geliştirmiş olduğunu farkettik. Bu eğlenceli geçen buluşmamızın sonuna geldiğimizde dileğini sorduk. Miniğimizin hiç tereddütsüz cevabı Resim seti (tuval, boyama seti, resim defteri) oldu. Siz de Elif Nur'un dileğini gerçekleştirerek güzeller güzeli prensesimizin mutluluğuna vesile olmak ister misiniz ?

Elifnur'a hediyesinin geldiğini haber verip hemen hastanenin yolunu tuttuk. Bizi kocaman gülümsemesiyle karşıladı. Heyecanla beklediği hediyesini verdik, hemen açmak istediğini söyledi. Kutuyu açarkenki mutluluğu bu projenin güzelliğini bir kez daha hissettirdi. Kutudan çıkan boyaları, resim setini görünce gözleri parladı ve bizlere, hediyeyi gönderen gönüllüsüne çok teşekkür etti. Her şeyi ayrıntısıyla düşünüp gönderen gönüllümüze biz de çok teşekkür ediyoruz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: