BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Buse - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Güzeller güzeli Buse ile tanışmak için odasına gidiyoruz ve onu uyurken buluyoruz. Buse 11 yaşında  ve hastanemizin Pediatri bölümünde DM (şeker hastalığı) nedeniyle tedavi görüyor. Oyun oynamak için Buse'ye seslendik ve hemen uyandı.:) Bizi görünce yüzünde mutlulukla karışık bir şaşkınlık ifadesi oluştu. Başladık Buse'yle eğlenmeye. İlk olarak Jenga oynadık. Buse daha önce sınıf arkadaşlarıyla da Jenga oynamış. Çok iyi oynadı ve oyunu kazandı. Oyun oynarken sohbette ettik Buse'yle. En sevdiği dersi sorduğumuzda Matematik cevabını aldık. Buse gelecekte doktor olmak istediğini söyledi. Jenga oyunu bittikten sonra Uno oynamaya başladık. Buse'nin yüzündeki gülücükler hepimizi çok mutlu etti. Onunla vakit geçiririrken hepimiz çok eğlendik. Kendisine dileğini sorduğumuzda ise Mavi Renkli Bisiklet istedi. Minik dostumuzun bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek istemez misiniz? :)

Buse‘nin hediyesini vermek üzere yanına gidiyoruz. Bizi gören Buse’nin heyecanı gözlerinden okunuyor. Bisikletini gördüğü zaman etrafa gülücükler saçan miniğimizin bu mutluluğuna vesile olan gönüllümüze teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: