BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Başak - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisinde Başak ile tanıştık. Başak 9 yaşında ve Nefrotik Sendrom (Bir çeşit böbrek hastalığı) sebebiyle hastanemizde tedavi görüyor. Başak'a onunla vakit geçireceğimizi ve oyun oynayacağımızı söylediğimizde çok mutlu oldu. Önce beraber Jenga oynadık, oynarken de sohbet ettik. Başak çok başarılı bir öğrenciymiş ve deneme sınavlarında sonuçları çok iyi geliyormuş. Büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda, bizim gibi doktor olmak istediğini söyledi. Hayvanları çok seven Başak'ın en sevdiği hayvanın köpek olduğunu öğrendik. Jenga oynadıktan sonra oyun hamurlarıyla gül yaptık. Minik Başak'ın da el işlerinden zevk aldığını öğrenmiş olduk. Hamur rengi seçerken en sevdiği rengi sorduğumuzda gökkuşağının bütün renklerini sevdiğini öğrendik. Kendisi de gökkuşağı kadar renkli olan Başak'a dileğini sorduğumuzda  ise Barbie'nin Karavan Evi'ni istediğini söyledi. Siz de Başak'ın dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz ? :) 

Bugün Başak'a sürpriz yapıp evine gittik. Başak bizi kapıda görünce çok şaşırdı. Hediyesini de görünce büyük olmasına şaşırdı ve çok mutlu oldu. Hediyesini reklamlardan görüp istemiş ve bu kadar büyük olduğunu tahmin etmemiş. Başak ve ailesi bize çok teşekkür etti. Biz de Başak'ın yüzünde güller açtıran gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: