BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Aslıhan - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisinin koridorunda dolaşırken güzeller güzeli Aslıhan'a rastladık. Ona "Bizimle oynamak ister misin?" diye sorduğumuzda hemen kabul etti ve başladık oyun oynamaya. 6 yaşındaki prensesimizle, yanımızda götürdüğümüz meslek kartlarıyla oynadık. Çift kartların bulunduğu oyunda her mesleğin çiftini bulmaya çalışırken çok eğlendik ve Aslıhan bu işte hepimizden daha başarılı çıktı. Daha sonra oyun hamurları ile oynamak isteyen Aslıhan, oyun hamurlarından önce harika bir çiçek yaptı, daha sonra bir ekip çalışması ile sayılar yapmaya başladık. En sonunda elimizde boyama kitabı gören Aslıhan boyama yapmayı çok sevdiğini söyledi. Hep birlikte boyama yaparken Aslıhan'ın en sevdiği renklerin de pembe ve mor olduğunu öğrendik. Boya kitabı da haliyle pembe ve mor ağırlıklı renklerle doldu. Büyünce doktor olmak isteyen Aslıhan'a bizim de ilerde doktor olacağımızı söylediğimizde çok mutlu oldu. Ziyaretimizin sonlarına doğru bizden ne istediğini sorduğumuzda biraz düşündü ve bizden büyük pembe elbiseli barbie bebek istedi. Siz de güzeller güzeli miniğimizin dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak istemez misiniz? :) 

Güzel kızımıza hediyesini teslim etmeye gittiğimizde,  bizi elimizde hediyesi ile gördü ve çok mutlu oldu. Meleğimizi bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: