BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ali Erva - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

 Bugün Ali Erva ile tanıştık. Ali Erva 6 yaşında ve Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) sebebiyle hastanemizde tedavi görüyor. Başta bizden biraz çekindi ama beraber boyama yapmaya başladıktan sonra bize alıştı. Mavi rengi çok seviyormuş bu yüzden mavi bir araba boyaması yaptık. Daha sonra hafıza oyunu oynadık. Ali Erva bu konuda çok yetenekli. Neredeyse tüm meslekleri biliyor. Kendisi de polis olmak istiyormuş . Ayrıca hafızası da kuvvetli, oyunu hızlıca bitirdi. Son olarak legolardan tren, ev ve gemi yaptık. Bu sırada 100'e kadar sayabildiğini de öğrendik. Ona bizden ne istediğini sorduğumuzda mavi bisikleti olmasını çok istediğini söyledi. Ali Erva’nın bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz ?

Bugün Ali Erva 'nın hediyesi eline ulaştı. Çok mutlu olduğunu ve bisikletinin tam istediği gibi olduğunu söyleyip teşekkür etti. Biz de Ali Erva 'nın böylesine mutlu olmasını sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: