BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sudenur - Gazi TIP FAKÜLTESİ

1

Gazi Logo

Detaylar:

Yağmurlu ve karanlık bir Ankara gününde servise çıktığımızda gülüşüyle içimizi ısıtan arkadaşımız  Sudenur ile tanıştık. Sude 14 yaşında Hodgkin Lenfoma (bir çeşit lenf kanseri) hastası. Odaya ilk gittiğimizde biraz çekingen olsa da sonradan bize alıştı ve koyu bir sohbete daldık.
Bize Hong Kong'ta yaşadığından ve biraz oralardan bahsetti. Devamında ilgi alanlarından da konuştuktan sonra oyun hamurları ile farklı şekiller çıkardık. Arkadaşımız Sude'ye bizden ne dilediğini sorduğumuzda ise bize okula giderken kullanabileceği mavi renkli USB girişli smart bag sırt çantası istediğini söyledi. 
Ne dersiniz bu arkadaşımızın dileğini gerçekleştirip, mutluluğuna ortak olabilecek miyiz?

Birkaç hafta önce bizden smart bag çanta isteyen arkadaşımız Sudenur'un dileği elimize ulaştı. Biz de büyük bir mutlulukla Sudenur'a hediyesini teslim ettik. Sude hediyesini açarken çok heyecanlıydı. Gözlerindeki parıltı, sevincini ve coşkusunu bize gösteriyordu. Paketi açıp da hayalindeki çanta ile karşılaşınca Sude çok mutlu oldu. Sude’nin mutluluğuna ortak olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: