BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İrem - Erciyes TIP FAKÜLTESİ

1
1

Erciyes Logo

Detaylar:

Yepyeni arkadaşlar edinmek için nefroloji servisinin yolunu tutuyoruz ve serviste bizi 16 yaşında güzeller güzeli İrem karşılıyor. İrem servisimizde renal transplantasyon (böbrek nakli) tanısı ile yatıyor. İlk ziyaretimiz olduğu için başlarda biraz çekinse de sohbet ettikçe bize alışıyor ve beraber çok güzel vakit geçiriyoruz. Yanımızdaki boyama kitabı ve pastel boyalar ile boyama yapmayı teklif ediyoruz. İrem'imiz güzel boyayamadığını söylese de gayet güzel bir iş çıkarıyor, hatta bu konuda bizden çok daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Ertesi gün koşarak gidiyoruz güzel kızımızın ziyaretine. Bizi görünce gülücükler saçıyor etrafa. Bu kez bir önceki ziyarette sözünü verdiğimiz "Jenga" ve "Tabu" oyunları ile oynuyoruz. Güzel kızımız hepimizi yeniyor. :)  Aynı zamanda sohbetimiz sırasında İrem'in küçüklüğünden beri paten kaydığını ve kaymayı çok sevdiğini öğreniyoruz. En sevdiği dersin ise İngilizce olduğunu söylüyor. Daha bu yaşta iyi bir şekilde yabancı dil konuşabilen İrem'imiz büyüyünce İngilizce öğretmeni olmak istiyor. Ona bizden bir dileği olup olmadığını sorduğumuzda ise tabii ki bizi şaşırtmıyor ve kocaman gülümsemesiyle Powerslide marka mavi paten deyiveriyor. Siz de heyecanla patenlerine kavuşmayı bekleyen İrem'in dileğini gerçekleştirerek enerjisine enerji katmak ister misiniz?

Güler yüzlü İrem'imiz tam da istediği gibi olan hediyesine kavuştuğu için çok mutlu oldu. Onun bu mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: