BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emir - Erciyes TIP FAKÜLTESİ

1

Erciyes Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Onkoloji servisinde Malign Neoplazm (Bir çeşit tümör) tanısı ile yatan 6 yaşındaki Emir ile tanıştık. Emir'i odasında çizgi film izlerken bulduk. Beraber parmak boyama yapmayı teklif ettiğimizde hemen kabul etti. Boyaları karıştırmayı çok sevdi ve beraber en sevdiği renk olan yeşilin bir sürü tonunu elde ettik. Boyaları karıştırıp yeni renkler elde etmeye devam ederken sohbeti de ilerlettik. Daha sonra ayıcık, gemi ve bir de tren resimleri boyadık. Büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda ise doktorculuk oynamayı çok sevdiğini ve doktor olmak istediğini öğrendik. Boyamanın sonlarına doğru daha da ilerleyen sohbetimizde yeşil bir akülü arabanın onu çok mutlu edeceğini söylerken yüzünde oluşan içten gülümseme görülmeye değerdi. :) Siz de miniğimizin dileğini karşılayarak onu sevindirmek ister misiniz?

Bugün hastanemize kontrol için gelen ve bizi heyecanla bekleyen Emir'in dileğini teslim ettik. Bizi ve dileğini görünce mutluluktan yerinde duramadı. Eve gittiğinde ise arabasının üstünden inmediğini öğrendik. :) Miniğimizi böylesine mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: