BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Berrin Nisa - Erciyes TIP FAKÜLTESİ

Erciyes Logo

Detaylar:

Bugün Nefroloji servisimizde yatmakta olan 6 yaşındaki tatlı mı tatlı Berrin ile tanıştık. Berrin Nefrolitiazis (böbrek taşı) tanısıyla hastanemizde yatmakta. İçeri girince insanın içini ısıtan gülümsemesiyle bizleri karşıladı. Boyama yapmayı çok sevdiğini söyledi. Birlikte diş perisi boyadık ve bize diş perisinin hikayesini anlattı. Ona ileride ne olmak istediğini sorduğumuzda bize "Doktor olmak istiyorum." cevabını verdi. Kendisine ne istediğini sorduğumuzdaysa bize kaydıraktan kaymayı çok sevdiğini ve bir ev kaydırağı istediğini söyledi. Berrin'in bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Berrin, elimizde hediyesi ile bizi görünce yağmura aldırmadan arabadan fırlayarak bize doğru koşmaya başladı ve hediyesine büyük bir mutlulukla kavuştu. :) Berrin'i bu kadar çok mutlu eden ve bizim de bu mutluluğu görmemize vesile olan gönüllümüze en içten dileklerimizle teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: