BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zeynep - Ege TIP FAKÜLTESİ

1
1

Ege Logo

Detaylar:

Bugün Ege Üniversitesi Çocuk Hastanesi Nefroloji Servisini ziyaretimizde güzel kızımız Zeynep'le tanışıyoruz. Oyun oynamak istediğimizi söylediğimizde biraz çekingen de olsa bizimle oynamayı kabul ediyor ve beraber Q-bic oyununu oynarken eğleniyoruz. Oyunumuz sırasında Zeynep'in 14 yaşında olduğunu ve Zeynep'e Nefrotik Sendrom (Bir çeşit böbrek hastalığı ) tanısı konulduğunu öğreniyoruz. Oyunumuz devam ederken Zeynep en sevdiği dersin matematik olduğunu ve büyüyünce öğretmen olmak istediğini söylüyor. Ayrıca Zeynep televizyon izlemeyi ve en çok mor rengi sevdiğinden de bahsediyor bize. Zeynep'e bir dilek hakkın olsaydı ne dilerdin diye sorduğumuzda ise bir süre düşündükten sonra bize dileğinin kırmızı bir bisiklet olduğunu söylüyor. Peki siz tatlı kızımız Zeynep' in dileğini gerçekleştirerek onun yüzündeki gülümsemeye sebep olmak istemez misiniz?

Hastanemizden taburcu olan Zeynep’in hediyesini kargoyla eline ulaştırıyoruz. Zeynep’imizin yüzünü güldüren gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: