BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Elif Nur - Düzce TIP FAKÜLTESİ

1
1

Düzce Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin pediatri servisinde Elif ile tanıştık. 7 yaşındaki Elif'e Tip 1 Diyabet ( Şeker hastalığı ) tanısı konulmuş. Odaya girdiğimizde bizi o kadar samimi ve içten karşıladı ki hemen kaynaştık. Parmak boyaları ve pastel boyalarla birbirinden güzel iki resim yaptık. Ardından birlikte tabu oynadık. Tabunun kurallarını kendimiz koyduk. Ben kelimeleri onun kulağına söyledim, o ise hayal gücünü katarak kelimeleri bize anlattı. Bizi de kendisiyle birlikte oyunun büyüsüne kaptırdı. Büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda  hemşire olmak istediğini öğrendik. Güzel fotoğraflar çekinerek ziyaretimizi tamamladık. Minik prensesimizin dileği ise "Cicciobella Bebek". Siz de Elif'in dileğini gerçekleştirmesine yardım etmek ister misiniz?

Bugün kontrole geleceğini öğrendiğimiz Elif'i hediyesini vermek üzere serviste karşıladık. Hediyesini görünce o kadar çok sevindi ki koşarak bize sarıldı. Ciciobello bebek icin çok teşekkür ettiğini tekrar tekrar söyledi. Birlikte güzel fotoğraflar çekindik. Ardından hediyesini açıp birlikte oynadık. Yüzündeki o güzel gülümsemeye sebep olan gönüllülerimize çok teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: