BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ceyda - Düzce TIP FAKÜLTESİ

1

Düzce Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde Ceyda ile tanıştık. Ceyda 5,5 yaşında ve diyabet tanısı ile hastanemizde tedavi görmekte olan bir çocuğumuz. Bu hastalıkla henüz yeni tanışmış. Bu yüzden bize karşı biraz çekingendi ama elimizde balonlar ile odaya girdiğimizde çok sevindi. Birlikte balon ve oyun hamuru ile oynadık, boyama yaptık. Annesi ile birlikte resim çizmeyi, boyama yapmayı ve abisi ile oyun oynamayı çok seven Ceyda dileğini sorduğumuzda uzaktan kumandalı araba istedi. Siz de Ceyda'nın dileğini gerçekleştirip, sevgi dolu gülüşünün sebebi olmak ister misiniz?

Ceyda hastaneye kontrole geldiğinde hediyesini verdik. Ceyda hediyesinin geldiğini anladığında bir an önce paketi açmak için sabırsızlandı ve arabayı gördüğünde çok sevindi. Gönüllümüz arabanın yanında küçük bir hediye ve not göndermiş. Bu not ailesini çok mutlu etti. Ceyda'yı ve ailesini mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: