BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Tahsin - Dicle TIP FAKÜLTESİ

Dicle Logo

Detaylar:

Bugün yine miniklerimizi ziyaret için düştük yollara. Tanıştığımız ilk çocuğuzun adı Tahsin. Tahsin 6 yaşında Akut Lenfoblastik Lösemi (bir çeşit kan kanseri) hastası. Çok tatlı bir çocuk olan Tahsin boyama yapmayı çok seviyormuş. En güzel boyalarımızı hediye ettiğimiz Tahsin gerçekten çok iyi boyama yapıyor. Sohbeti derinleştirdiğimizde hemşire olmak istediğini söylüyor bizlere. Çok sakin çok uslu bir çocuk. Tahsin’e dileğini sorduğumuzda bizden uzaktan kumandalı sarı kamyon istiyor.  Tahsinin dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Tedavi aldığı için çok sıkılmış olan Tahsin’e hediyesini teslim ettiğimizde çok mutlu oluyor. Birlikte hediyesini açmamızı istiyor. Tahsin’i mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: