BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Osman - Dicle TIP FAKÜLTESİ

1
1

Dicle Logo

Detaylar:

Yoğun bakımın kapısından girdiğimizde kocaman gözlerle bize bakmaya başlayan Osman 8 yaşında Ewing Sarkomu (bir çeşit kemik kanseri) hastası.  7 aydır hastanede olduğunu söyleyen Osman hastanede Beşiktaş maçlarını izlediğinden bahsediyor bize. Beşiktaş’ı ve futbolcularını ne kadar çok sevdiğini anlatıyor uzunca. Çok konuşkan bir çocuk olan Osman çok da misafirperver. Uzun zamandır kar yağmadığını söylediğimde güler gözlerle bize bakan  Osman köylerinde çok fazla kar yağdığını söylüyor. Çok güzel olduğunu söyleyip bizi köyüne davet ediyor. Çok güzel bir sohbetin ardından Osman’a dileğini sorduğumuzda ise bizden siyah beyaz bir akülü araba istediğini söylüyor. Siz de Osman’ın bu dileğini gerçekleştirerek onu dünyanın en mutlu çocuğu yapmamızda bize yardımcı olur musunuz?

Osman sabahın erken saatlerinde bizi arayıp hastaneye geleceğini ve çok heyecanlı olduğunu söylüyor. Hediyesini teslim ettiğimizde çok mutlu olduğu her halinden belliydi,   hemen akülü arabasına binmek istiyor. Israrlarına dayanamayıp akülü arabasını çalıştırıp birlikte mutluluk pozları veriyoruz. Osman’ı dünyalar kadar mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: