BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Esmanur - Dicle TIP FAKÜLTESİ

Dicle Logo

Detaylar:

Yeni bir minikle tanışmak amacıyla çıktığımız yola Hematoloji kliniğinde Esmanur'un odasıyla devam ediyoruz. 5 yaşında ve lösemi (kan kanseri) tanısı almış tatlı bir miniğimiz Esmanur. Miniğimize elimizdeki puzzle ve  boyama kitaplarından hediye ediyoruz. Hediyemize teşekkür ediyor ve bize birlikte oynamayı teklif ediyor. Seve seve katılıyoruz Esmanur'umuza ve birlikte çok güzel vakit geçiriyoruz. Başlangıçta biraz çekimser olan miniğimizle sohbet ettikçe gülücükler saçmaya başlıyor. :) Sohbet arasında kırmızı rengi çok sevdiğini ve ilerde öğretmen olmak istediğini öğreniyoruz.  Yanından ayrılmaya yakın da bizden dileğinin kırmızı bir bisiklet olduğunu öğreniyoruz. Siz de Esmanur'umuzun bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Esmanur'un hediyesini bugün kendisine ulaştırabildik. Hediyesini görünce çok mutlu oldu miniğimiz. Bu mutluluğuna ortak olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: