BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Bünyamin - Dicle TIP FAKÜLTESİ

Dicle Logo

Detaylar:

Hastanemizin yeni misafirlerinden Bünyamin ile  tanışmak için girdik odasına. Bizi çok sıcak karşılayan Bünyamin 11 yaşında kronik ITP(bağışıklık sisteminin kan pulcuklarını yıkması bağlı kanamaların görüldüğü bir hastalık) hastası. Hastanede canı sıkılan Bünyamin sıkıldığında resim çizdiğini söylüyor bize.  Birlikte resim yaptığımız Bünyamin çok zeki ve bir o kadar da başarılı bir çocuk. Derslerinin çok iyi olduğunu söyleyen Bünyamin’ e dileğini sorduğumuzda birazcık utanan Bünyamin bizden uzaktan kumandalı helikopter diliyor. Siz de bu dünyalar tatlısı Bünyamin’in dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Memleketinden kontrol için hastaneye geleceğini öğrendiğimiz Bünyamin için hemen yola koyulduk. Hediyesini görünce mutluluktan havaya uçan Bünyamin, hemen dışarı çıkıp helikopteriyle oynamak istediğini söylüyor bize. Bünyamin’in dileğini gerçekleştirip mutlu eden gönüllümüze teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: