BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zehra - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

1

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Yine güzel bir günde hastanemizin Hematoonkoloji servisinde dolanıyoruz. Oyun arkadaşımızı ararken bir odada çok tatlı bir prensesle karşılaşıyoruz. Prensesimizin adı Zehra. 8 yaşındaki güzel kızımız Akut Lenfoblastik Lösemi (bir çeşit kan hücresi kanseri) tanısıyla tedavi görüyor. Oyun oynama isteğimizi düşünmeden kabul ediyor ve serüvenimiz başlıyor. Yapboz oyunuyla başlıyoruz, prensesimiz çabucak birleştiriyor parçaları. Jenga, yüz boyama gibi oyunlarla serüvenimize devam ediyoruz. İleride doktor olmak istediğini öğreniyoruz. Tabi muhabbet ve oyun derken ayrılma vaktimiz geliyor. Ayrılırken dileğini soruyoruz. Oyuncaklarla oynamayı da seven prensesimizin bizden dileği Barbie rüya evi oluyor. Bu dileğini gerçekleştirip güzel kızımızın mutluluğunda siz de pay sahibi olmak istemez misiniz? :)

Güzel prensesimiz Zehra’ya dileğini ulaştırdık. Dileğini görünce mutluluğunu gizleyemedi. Evini beraberce yaptıktan sonra çok mutlu oldu. Ona bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: