BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yezda - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

1
1

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Bugün 11 yaşındaki dostumuz Yezda ile tanıştık.Yezda hastanemizde Diabetes Mellitus (şeker hastalığının  bir türü) tanısıyla hastanemizde yatıyor.Yezda’nın odasına girdiğimizde biz gelmeden çok sıkıldığını öğreniyoruz. Hemen oynamaya başlıyoruz. Yezda en çok oyun hamurlarıyla oynamayı tercih ediyormuş. Birlikte oyun hamurlarından birçok hayvan dostumuzu içeren bir orman, bir ev ve nefis yemekler yaptık. Yezda çok yaratıcı bir prensesimiz. Konuşurken de büyüyünce iç mimar olmak istediğini öğreniyoruz. Dileğini sorduğumuzda da pembe, büyük boy, vitesli ve amortisörlü bir bisiklet olduğunu söylüyor. Amortisörler çok önemliymiş. Siz de dileğini gerçekleştirip miniğimizi mutlu etmek ister misiniz? 

Yezda hastanemizden taburcu olduğu için dileği kendisine kargo ile ulaştırıldı. Yezda bisikletini çok sevdi, tam da hayal ettiği gibiydi. Gönülümüze onu böyle mutlu ettiği için teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: