BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Şükrü - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Hastanemizde tanıştığımız yeni arkadaşımız Şükrü Zerey. Şükrü 3 aylıkken Kronik Böbrek yetmezliği tanısı konulmuş, yani böbreklerinden biri eksik. Şükrü şu anda ilaç tedavisi görüyor. Şükrü bizlere büyünce doktor olacağını söyledi. Arkadaşı Ümit'le beraber oyunlar oynadık. Şükrü başlarda çekinerek oynasa da sonradan biraz açıldı. Şükrü'ye dileğini sorunca bize "Kırmızı bir bisikletimin olmasını isterdim." dedi. Dileğini gerçekleştirmek ister misiniz? 

Şükrü hediye için sabırsızlanıyordu. Ailesi Şükrü'nün çok sevindiğini söyledi bizlere. Biz de gönüllü alıcısına teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: