BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Selin - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Dünyalar tatlısı kızımız Selin ile tanıştık bugün. Miniğimiz 5,5 yaşında ve Hematoloji servisimizde Lösemi (Bir çeşit kan kanseri) teşhisiyle tedavi görüyor. Bizi görünce çok mutlu oldu, ziyaretimiz boyunca da yüzündeki gülücükler hiç eksik olmadı. Getirdiğimiz tüm oyunları sırasıyla oynadık, hep beraber çok eğlendik. Hem Jengada, hafıza oyununda hem de yeni öğrenmesine rağmen Uno oyununda çok başarılı olan akıllı miniğimiz en çok Bil Bakalım Kim oyununu sevdi ve oynamaya doyamadık. Tatlı sohbetlerimiz sırasında da büyüyünce bizler gibi doktor olmak istediğini öğrendik. Dileğini sorduğumuzda ise hiç düşünmeden dört tekerlekli pembe bir bisiklet istediğini söyledi, meğer bizim geleceğimizi önceden tahmin edip çoktan dileğini hazırlamış. Sizler de neşesi ve enerjisi hiç bitmeyen kızımızın dileğini gerçekleştirip hayallerindeki bisiklete kavuşmasına yardımcı olmak ister misiniz? :)

Miniğimiz Selin'in hediyesi bize ulaştığında hiç bekletmeden ziyaret ettik. Güzel bir sürprizle bisikletini teslim ettiğimiz kızımız çok mutlu oldu, hemen sürmeyi denedi. Ardından boyama yapıp evcilik oynadık sonra da kızımızı hediyesiyle baş başa bıraktık. Selin'in tam da istediği gibi bir bisiklete kavuşmasını sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: