BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Narin - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Heyecanla gittiğimiz Hematoloji servisinde acaba bugün hangi arkadaşımızı ziyaret etsek diye düşünüyoruz ve sonunda güzeller güzeli Narin'e gidiyoruz. Narin, Hodgkin Lenfoma (Lenf sistemi tümörü) nedeni ile hastanemizde bulunmakta. Odaya ilk girdiğimizde biraz şaşkın biraz meraklı bakışları ile karşılıyor bizi. Bize kendini tanıttıktan sonra biraz sohbet ediyoruz ve beraber uno oynamaya başlıyoruz. Bir yandan oynarken bir yandan da muhabbete devam ediyoruz. Oyun arasında ileride ne olmak istediğini sorunca hemşire cevabı ile yüzümüzde gülümseme oluşuyor. Dileğini sorduğumuzda ise bize bir eşofman takımı istediğini söylüyor. Narin'in bu dileğini yerine getirip onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Hediyesinin geldiğini duyunca sevincini sesinden de anlıyoruz. Buluşup verdiğimizdeyse gözleri mutluluk dolu. Giyip spor yapacağı günü sabırsızlıkla bekliyor. Emeği geçen gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: