BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kerem - Celal Bayar TIP FAKÜLTESİ

Celal Bayar Logo

Detaylar:

Bugün Burkitt Lenfoma tanısı konan 6 yaşındaki Kerem arkadaşımızla tanıştık. Biz odaya girdiğimizde bizden fazlasıyla utandı uzun bir süre konuşmak istemedi. Daha sonra onunla jenga oynamak istedik ve gülücükler saçarak bizi yendi. Sonra babaannesine yapboz oynamak istediğini söyledi utanarak ve onu da kısa bir sürede bitirdi. Ona dileğini sorduğumuzda da ileride komiser olmak istediğini ve bizden polis arabası istediğini söyledi. Keremin yüzündeki gülücükleri arttırmak için gönüllülerimizi bekliyoruz.

Bugün büyüyünce polis olmak isteyen Kerem’in hediyesini teslim etmek için yanına gittik. Meraklı bakışlarını hemen hediyesine çevirdi, bir süredir beklediği hediyesine kavuşmuştu. Büyük bir heyecanla kumandasının pillerini taktı ve sürüşe başladı. Kerem’i böylesine mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: