BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Nisannur - Bahçeşehir TIP FAKÜLTESİ

Bahçeşehir Logo

Detaylar:

Nisannur ile bu sene şubat ayında tanıştım onun hastane ziyaretlerinde kısacık görüşmelerle de olsa tanıdığım en güçlü küçük kız ve mükemmel bir hayali var..gezgin olmak istiyor. Her yeri görmek, her şeyi denemek için bitmek bilmeyen bir hayal gücü ve arzusu var. Yapmak istediklerinden biri olan gitar ise bütün bu planlarının belki de ilk adımı. Bir çocuk bir dilek... 

Nisannur hediyesini görünce çok sevindi ve hemen kutusunu açmak istedi. Hep birlikte güzel gitarını kutusundan çıkardık, nasıl tutulacağını gösterdik, o da hediyesini hemen benimsedi, çok sevdi. Bize bir konser sözü verdi. Onun çalacağı şarkıları dinlemeyi dört gözle bekliyoruz. Nisannur'un dileğini gerçekleştiren gönüllülerine çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: