BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emre - Bahçeşehir TIP FAKÜLTESİ

1
1

Bahçeşehir Logo

Detaylar:

Hastanemizin Hematoloji Kliniğinde bıcır bıcır bir arkadaşımızla tanışıyoruz, adı Emre. Arkadaşımız 8 yaşında ve Aplastik Anemi (kan hücrelerinin yeterli üretilememesi durumu) teşhisi konulmuş. Onunla tanıştığımızda elimizdeki boyama kitaplarını görünce çok seviniyor ve boyama yapmayı çok sevdiğini söylüyor. Arkadaş canlısı olan bu arkadaşımızla çizdiğimiz resimleri tahmin etmece oyunu da oynuyoruz ve birlikte çok güzel zaman geçiriyoruz.

Emre arkadaşımızın dileğine gelince bizlerden '''Uzaktan Kumandalı Helikopter'' istiyor.

Siz de Emre'nin bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :)


Emre arkadaşımız hediyesini görünce paketini açmak için heyecanla işe koyuldu ve bir çırpıda açtı. Helikopterini hemencecik uçurmak istedi ama bunu hastanede yapmasa daha iyi olur diye düşündük.


Arkadaşımızı bu denli mutlu olmasına vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. İyilikle kalın. :))

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: