BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Dilara - Atatürk TIP FAKÜLTESİ

1

Atatürk Logo

Detaylar:

Dilara 14 yaşında ve diyabet tanısı konulmuş hastanemizde. Bizi ayakta karşılayan Dilara ile hemen sohbet etmeye başlıyoruz. İleride hemşire olmak istiyormuş Dilara. Şarkı söylemeyi de çok seviyormuş. Ama bir hayali var ki söylerken aynı zamanda çalabilmek. Bunun için bizden kırmızı bir gitar oluyor dileği. Bu dileği karşılayarak kardeşimizi mutlu etmek istemez misiniz?

Dilara çok sevmiş gitarını. Çok teşekkür etti gönüllüsüne biz de çok teşekkür ederiz bu gülümsemeye sebep olan gönüllümüze :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: