BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emrahcan - Akdeniz TIP FAKÜLTESİ

Akdeniz Logo

Detaylar:

Emrahcan 12 yaşında AML (bir tür kemik iliği kanseri) tanısıyla hastanemizde tedavi gören miniğimiz. Kendisiyle tanışmaya gittiğimizde bilgisayar oynarken bulduk onu. Her ne kadar başlarda çekingen davransa da zaman geçtikçe muhabbeti kurduk kendisiyle. Bir taraftan jenga oynarken bir taraftan da okul maceralarını anlattı bize yakışıklı arkadaşımız, vaktin nasıl geçtiğini anlamadık bile. Ayrılmadan önce kendisine dileğinin ne olduğunu sorduğumuzda ise çift amortisörlü mavi bir bisiklet istediğini söyledi.

Miniğimizin bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Emrahcan'ın mavi bisiklet dileğini gerçekleştirerek miniğimizin mutluluğuna mutluluk katan gönüllümüze Leyla'dan Sonra ekibi olarak çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: