BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Derya - Akdeniz TIP FAKÜLTESİ

1
1

Akdeniz Logo

Detaylar:

Onkoloji servisinde yatmakta olan dünyalar güzeli 13 yaşındaki Derya bizi görür görmez çok sıcak karşıladı. Derya hastanemizde Osteosarkom (kemik kanseri) tanısıyla yatmakta. Kendisi Leyla’dan Sonra’yı bildiğini hatta takip ettiğini ona da gelmemizi sabırsızlıkla beklediğini bu yüzden bizi görünce çok mutlu olduğunu söyledi. Beraber soru cevaplı jenga oynadık ve birbirimizi daha yakından tanıma fırsatı bulduk ileride bizler gibi doktor olmak istediğini öğrendik hatta önlük törenine gidecegimize dair söz bile verdik. :) Dileği olan çok istediği drone’u alıp yüzündeki tebessüme ortak olmak istemez misiniz? :) 

Güzeller güzeli Derya çok istediği dileğine kavuştu ona bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze kalbimizden teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: