BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Asaf Eren - Akdeniz TIP FAKÜLTESİ

1

Akdeniz Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Çocuk Onkoloji servisinde 4 yaşındaki miniğimiz Asaf Eren ile tanıştık. Odaya girer girmez tatlı, sıcak gülümsemesiyle bizi karşılayan miniğimizle çok iyi arkadaş olacağımızı anlıyoruz. Miniğimiz ALL (Bir çeşit kan kanseri) tanısıyla hastanemizde yatmakta ve tedavisi devam ediyor. Birlikte hayvanlarla ilgili kitabımızı incelemeye başlıyoruz. Miniğimiz hayvanları çok seviyor. Birlikte hayvanların isimlerini ve nerede yaşayabildiklerini tahmin etmeye çalışırken çok eğleniyoruz. Bu arada en sevdiği hayvanın fil olduğunu öğreniyoruz. Aynı zamanda miniğimizin boyama yapmayı da çok sevdiğini öğreniyoruz ve birlikte kocaman rengarenk bir fil boyuyoruz. Dileğini sorduğumuzda miniğimiz biraz düşünüyor ve bizden en sevdiği renkler olan sarı ve beyaz renklerde bir uzaktan kumandalı araba istiyor. Miniğimiz heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyor.

Siz de dileğini gerçekleştirerek minik Asaf'ın yüzündeki kocaman gülümsemenin sebebi olmak ister misiniz? :)) 

Bugün hediyesini vermek üzere Asaf'ımızın yanına gittik. Bizi sabırsızlıkla bekliyordu. Heyecanı gözlerinden okunuyordu tatlı miniğimizin. Hediyesini gördüğünde ise sevinç çığlıkları attı. Bu tatlı sevince hep beraber ortak olduk. Hediyeyi açarak hemen oynamaya başladık. Bu heyecanını paylaşmak için hemen babasını aradı. Akıllı miniğimiz arabanın kutusundan bir araba garajı bile tasarladı. Miniğimize bu güzel mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: