BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Alper - Akdeniz TIP FAKÜLTESİ

1
1

Akdeniz Logo

Detaylar:

Bundan birkaç gün önce tanıştık Alper ile. Alper 14 yaşında ve Kronik Granülomatoz(kalıtsal bir bağışıklık sistemi yetmezliği hastalığı) tanısıyla tedavi görüyor. Odaya girdiğimiz ilk andaki gülümsemesini hiç unutamayacağım galiba. Babası Alper ile oynamaya mı geldiniz dediğinde cevabımızın evet olması onu çok mutlu etmişti. :) Tabi böyle olunca biz de mutlu olduk. Fakat yanımızda sadece jenga vardı ama bu bize engel değildi. :)  Sonra hemen oynamaya başladık. Defalarca oynadık, hepsinde ben yenilsem de yenilmekten çok mutluydum doğrusu. :) Oynarken sohbet ettik onunla. Henüz ne olmak istediğine karar vermemişti. O gün yanımızda form olmadığından ona çok istediği bir şeyi biz tekrar gelene kadar düşünmesini istedik ve böylece yanından ayrıldık. Bugün tekrar yanına gittik. Gülümsemesi yine yüzündeydi. Yine jenga oynamaya başladık. Yenilmelere doyamamıştım. :) Kuleleri o kadar güzel diziyordu ki çekebilecek blok bulamıyorduk ama Alper tek dokunuşta blokları çekiyordu. :) Yine bana çok kısaymış gibi gelen yaklaşık 1 saat sonunda dileğini aldık. Bir Drone istediğini söyledi. Siz de bu miniğimizin yüzüne bir gülücük kondurmak isterseniz, dileğini gerçekleştirmeye ne dersiniz? 

Bugün Alper'imize hediyesini teslim etmeye gittik, hediyeyi görünce çok mutlu oldu. Miniğimize drone alarak yüzündeki gülümsemesine, mutluluğuna sebep olan gönüllümüze sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: