BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Murat - Yüzüncü Yıl Tıp Fakültesi

1

Yüzüncü Yıl Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün 16 yaşındaki Murat ile tanıştık. Hastenemizin Çocuk Hematoloji Servisinde Lösemi (kan kanseri) tanısıyla tedavi görmekte. Murat başta biraz çekimser davransa da biz ilgilendikçe yavaş yavaş alıştı ve sohbet etmeye başladı, oyunlar oynadı. Oynadığımız iki satranç oyununda da kazanan Murat oldu. Bu sayede çok iyi bir satranç oyuncusu olduğunu öğrendik. Şu an lisede birinci sınıf öğrencisi olan Murat ileride Türkçe öğretmeni olmak istiyormuş. Sohbet ederken futbolla da ilgilendiğini ve Fenerbahçe taraftarı olduğunu öğrendik.

Dileğini sorduğumuzda ise uzun süre kararsız kaldıktan sonra onu en çok mutlu edecek hediyenin mavi ya da kırmızı bir bisiklet olduğunu söyledi. Siz de Murat’ın bu dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz ? 

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: