BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Nisa Nur - Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi

Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Nisa Nur ile güzel bir sonbahar günü tanıştık. Utangaç ama sevimli tavırlarıyla karşıladı bizi ve onunla vakit geçirme isteğimizi mutlulukla kabul etti. Daha sonra birlikte Tabu oynamaya karar verdik ki böylelikle Nisa Nur'un oyundaki doğuştan yeteneği de ortaya çıkmış oldu. :) Bir ara kelimelerden birisi için sorulan 'İnsanlar ileride ne sahibi olmak ister?' sorusuna verdiği 'İdeallerine' cevabıyla hepimizi etkilemeyi başardı. Sohbetimiz sırasında 10 yaşındaki Nisa Nur'un Diabetes Mellitus ( Şeker Hastalığı) olduğunu, büyüyünce doktor olmayı istediğini ve en sevdiği dersin de Matematik olduğunu öğrendik. Daha sonra beraber Jenga oynamaya başladık ve yine Nisa Nur'un yetenekleri sayesinde oyun yıkılmadan çok uzun süre devam etti. Vedalaşma vakti geldiğinde onlara Leyla'dan Sonra projesiyle ilgili bilgi verdik ve Nisa Nur'a dileğini sorduk. Bize bir Jenga istediğini söyledi. Nisa Nur'un dileğini gerçekleştirmek ister misiniz? :)

Bugün Nisa Nur'un hediyesini vermek üzere Ankara Şehir Hastanesi'ne gittik. Hastaneye ziyarete geleceğimizden haberi olmayan Nisa için çok güzel bir sürpriz oldu. Hepimize çok çok teşekkür ettiler. Biz de buradan Nisa Nur ile bu tatlı anı yaşamamızı sağlayan gönüllümüze teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: