BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Münevver - Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi

Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Sıcakların etkisini göstermeye başladığı bir pazartesi sabahı finallerimizden önce miniklerimizle eğlenmek, gülüşleriyle enerji toplamak için Hematoloji servisimize ziyarete geldiğimizde tanıştık Münevver ile. Münevver 6 yaşında ve hastanemizde ALL(Bir çeşit kan kanseri) sebebiyle tedavi görüyor. Münevver'e kendimizi tanıttık ve sonra yanımızda getirdiklerimizle miniğimizle vakit geçirmeye başladık. Heybemizden ilk çıkan boyama defterini görür görmez heyecanla kalemlerine sarıldı. Çok tatlı rengarenk bir at boyamasının sonrasında Jengayı çok sevdiğini öğrendik. Jengada oldukça güçlü bir rakip olan Münevver parçaları büyük bir dikkatle yerinden çıkarıyordu, bu heyecanlı oyunumuz sırasında büyüyünce polis olmak istediğini öğrendik.

Televizyonda oynayan Rafadan Tayfa'yı görünce sevinçle heybemizden Rafadan Tayfa oyunumuzu çıkardık Münevver'e. O an ki heyecanını görmeliydiniz, kartları eşleştirip bir yandan da karakterler hakkında sohbet ettik. Rafadan Tayfa sohbetimiz o kadar eğlenceliydi ki kahkahalarımıza hakim olamadık.

Alfabeyi yeni yeni öğrenmeye başladığını söyleyince birlikte bir kitabımızdan pratik yaptık ve Münevver'in gerçekten başarılı bir öğrenci olduğunu hissettik. Oyunlarımızda sona yaklaşırken Münevver'e dileğinin ne olduğunu sorduğumuzda "Akülü araba" olduğunu, uzun zamandan beri hayali olduğunu söyledi.

Miniğimizin hayalini, dileğini yerine getirmek mutluluğumuza ortak olmak istemez misiniz?


PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: