BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hüseyin - Trakya Tıp Fakültesi

Trakya Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Sıcak bir yaz günü çocuklarımızla oynamak için hastanemize gittik. Genel Çocuk servisine gittiğimizde asistanlarımız bize Nefrotik Sendrom (Bir çeşit böbrek hastalığı) tanısıyla hastanemizde kalan 7 yaşındaki Hüseyin'in odasını gösterdi. Hüseyin, odaya girdiğimiz ilk andan beri bize ısındı ve hemen yanımızda getirdiğimiz oyunları merak etti. Oyun oynamaya  Çılgın Penguenler ile başladık. Doğrusunu söylemek gerekirse Hüseyin o minik elleriyle hepimizi yendi. Daha sonra "Başka neler var?" dedi. Bir arkadaşımız poşetten UNO'yu çıkardığı anda Hüseyin çok sevindi ve "Biriniz bu oyunu bana anlatabilir mi, ben bilmiyorum." dedi. İlk kez oynamasına rağmen çok kez bizi yendi.

Hüseyin'le sohbetimize devam ettikçe büyüyünce pilot olmak istediğini, en sevdiği rengin siyah olduğunu ve Fenerbahçeli olduğunu öğrendik. 

Ziyaretimizin sonunda Hüseyin'e dileğini sorduk ve UNO'yu çok sevdiğini, bizden "UNO" istediğini söyledi. 

Siz Hüseyin'in dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz? 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: