BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emir - Trakya Tıp Fakültesi

Trakya Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Odasına girdiğimizde yatağında uzanan,oyun teklifimizi duyar duymaz küçük Emir’in gözleri parlıyor. Emir 7 yaşında (küçük parmaklarıyla tarifi üzerine) ve birkaç gündür hastanemizde misafir ediliyor. Kendinden küçük arkadaşıyla aynı odayı paylaştığından onu uyandırmamak için oyun salonuna geçiyoruz. Elimizdeki oyunları gören Emir çok heyecanlanıyor ve mutlulukla oynamaya başlıyoruz. İlk oyunumuz Jengayı oynamakla başlıyoruz. Taşları bizimle beraber tek tek diziyor Emir. Daha sonra resim çiziyoruz. Resim çizerken hayallerimizden bahsediyoruz. Sohbetimizin arasında küçük Emir’in ileride belediye başkanı olmak istediğini öğreniyoruz. Emir’e ‘Oyuncak ferrari araba’ alarak dileğini gerçekleştirip ona küçük bir hatıra bırakmak ister misiniz?

Bugün Emir’in hediyesini vermek için yanına gidiyoruz. Hediyesini görünce gözlerinin içi parıldıyor. Onun bu neşesini görmemizi sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: