BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İsmail Can - Sütçü İmam Tıp Fakültesi

Sütçü İmam Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Ilık bir yaz günü birbirinden güzel miniklerimizi görmek için Pediatri servisimizi ziyarete gittik. Verdiğimiz pandemi molasından dolayı onları çok özlemiştik. Özlem giderdiğimiz ilk miniğimiz İsmail Can oldu. İsmail Can hastanemizde adrenal yetmezlikten dolayı tedavi görmekte. Maskelerimizi takıp bizi bekleyen yakışıklı beyefendiyi görmek için içeri girdik. İsmail Can bizi oldukça neşeli karşıladı. Birbirimize hakkımızda sorular sorarak keyifli zaman geçirdik. Sohbet ettik, oyunlar oynadık ve boyama yaptık. Öğrendik ki 13 yaşında olan İsmail Can çizgi film izlemeye bayılırmış. En sevdiği çizgi film ise "Rafadan Tayfa" imiş. Her sabah mutlaka izlermiş. En sevdiği renk mavi, en sevdiği hayvan ise kediymiş. Boyama yapmayı çok sevdiği için birlikte boyama yapmayı da tabi ki ihmal etmedik. Fotoğraf çekilmeyi ve poz vermeyi  eğlenceli bulan İsmail ile beraber harika çekimler yaptık. İsmail Can'ın hayallerinden biri otobüs şoförü olup her yeri gezmekmiş. İsmail Can bizi de otobüsü ile gezdireceğine dair söz verdi. Hatta İsmail Can otobüsleri o kadar çok seviyormuş ki onların gidişini penceresinden izlemeyi kaçırmazmış. Ayrıca trafik kurallarının farkında olan İsmail kurallara uymaya dikkat edermiş. Keyifli sohbetimiz sona erince İsmail ile yeniden görüşmek için sözleştik. 

Sohbetimizin sonuna doğru İsmail Can'a çok istediği bir dileğini sorduk. O da bize siyah bir araba istediğini söyledi. İsmail'in bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: