BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Halil - Sütçü İmam Tıp Fakültesi

Sütçü İmam Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün pediatri servisinde heyecanlı mı heyecanlı, neşeli mi neşeli Halil'i ziyaret ettik. Aynı heyecandan (hatta birazcık daha fazlasından)  bizde de vardı. Bu güzel arkadaşımız 16 yaşında ve Marfan Sendromu (bağ dokusu hastalığı) var. Güzel bir tanışma faslından sonra abisi ve ablaları olduk. Birlikte ne oynayalım diye sorduğumuzda heyecanla Jenga oynamak istediğini ve bu oyunda oldukça iyi olduğunu söyledi. Haklı olduğunu öğrenmemiz çok uzun sürmedi. Çok eğlenceli, bol muhabbetli zaman geçirdik. Sohbet sırasında Galatasaraylı olduğunu söylemeden edemeyen Halil’in yanında zamanın nasıl su gibi aktığını fark edemedik. Ziyaretimizin sonunda bizden ne istediğini sorduğumuzda isteğinin biraz ilginç olduğunu ve Doğuş Çabakçor ( YouTuber) tişörtü istediğini söyledi. Sizler bu güzel arkadaşımızın dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Hediyesinin geldiğini duyunca bir an önce Halil'e vermek için  heyecanla hastaneye koştuk ve Halil'i bekledik. Bizi görünce gözlerinin içi gülen arkadaşımızla ufak bir sohbetten sonra hediyeyi teslim ettik. Hediyenin paketini gülmekten  açamayan Halil'e ufak bir yardımda bulunduk. Hediyeyi görünce  şaşırdı ve bir o kadar da mutlu bir şekilde teşekkür etti ve hep bizi düşündüğünü söyledi. Onun bu güzel mutluluğuna ve heyecanına ortak olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: