BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ela - Sütçü İmam Tıp Fakültesi

Sütçü İmam Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bu sabah elimize Uno kartlarımızı, Tabu oyunumuzu aldık ve Genel Pediatri servisine doğru yola çıktık. 12 yaşındaki miniğimiz Ela, Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısıyla tedavi görmekte. Yaptığımız o güzel ziyaret süresinde Ela ile Tabu oynadık. Miniğimiz bizi Tabu oyununda çok güzel yendi. Biz tam sohbet ederken Ela’nın öğle yemeği geldi. O öğle yemeği yerken biz de heyecanla Uno oynamak için bekliyorduk. Yemek sonrasında Ela ile Uno oynadık ve o oyunda da Ela oldukça başarılıydı. Güzel ziyaretimizin sonunda da Ela’ya dileğini sorduk. Miniğimiz en sevdiği rengin sarı olduğunu bu yüzden "Sarı Bir Bot" istediğini söyledi. Siz de  Ela’nın  bu dileğini gerçekleştirmek ve Ela’nın yüzünü güldürmek ister misiniz? 

Minik Ela’mızın hediyesi elimize ulaştığı andan beri büyük bir heyecanla hediyesini ona ulaştırmayı bekliyorduk. Ela’ya hediyesinin geldiğini söylediğimizde sesindeki mutluluk hepimize yansımıştı. Ailesiyle iletişime geçtik ve Ela’nın hediyesini vermek üzere yola koyulduk. Hediyesini Ela’ya verdiğimizde ise gözündeki o ışıltı ve yüzündeki sevinç her şeye değerdi. Bir çocuğun yüzündeki mutluluk siz gönüllülerimiz başta olmak üzere herkesin emeğinin en güzel karşılığıdır. Ela’mızın dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: