BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

........... - Osmangazi Tıp Fakültesi

Osmangazi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimiz hastanemizin Pediatri servisinde tedavi gören miniğimizeydi. Miniğimiz daha 3 yaşında. Hastalığının tanısı 3 ay önce konulmuş.

Ona götürdüğümüz oyuncaklardan ilk seçimi oyun hamurları oldu. Daha sonrasında başka oyunlara geçsek de o yine oyun hamurlarına döndü.  :) Çok güzel bir kaplumbağa yaptı. Kaplumbağasına Bonbon ismini verdi. Biraz sohbet ettiğimizde hayalinin itfaiyeci olmak olduğunu söyledi. Ve ona dileğini sorduğumuzda ise arabaları çok sevdiğini öğrendik. Tatlı miniğimizin bizden isteği ise "uzaktan kumandalı araba". 

Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirerek onun güzel yüzünde tebessüm oluşturmak ister misiniz ?


PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: