BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Süleyman - Mersin Tıp Fakültesi

Mersin Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün sevecen ve sempatik arkadaşımız Süleyman ile tanıştık. Süleyman 14 yaşında ve hastanemizin Onkoloji polikliniğinde Lenfoma (Lenf sistemi tümörü) tanısıyla tedavi görüyor. İlk girdiğimizde ablasıyla telefonda konuşuyordu miniğimiz. Bizi elimizde oyuncaklarla görünce çok mutlu oldu. Çabucak kapattı telefonu. Çok zeki olduğu her halinden anlaşılan Süleyman Tangram oynamayı seçti. En zor şekilleri bile hiç zorlanmadan tamamladı. Sohbetimiz sırasında dostumuzun boş zamanlarında resim çizmeyi sevdiğini öğrendik. Çizdiği birkaç resme baktık beraber. Gerçekten de yetenek isteyen çizimlerdi. Şarkı dinlemeyi hatta söylemeyi de seviyormuş Süleyman. En büyük hayali şarkı söylerken bir yandan da gitar çalmakmış. Miniğimizin bizden dileği de bir gitara sahip olmak . Siz de bu dileği gerçekleştirip gözlerindeki parıltıya sebep olmak ister misiniz?

Hediyesini heyecanla bekleyen yakışıklımız Süleyman’a gitarını bugün teslim ettik. Gitarını görünce adeta gözleri parlayan miniğimiz gitar çalabilmek için sabırsızlanıyor. Renginin mavi olmasını çok sevdiğini söyleyen miniğimizi böylesine mutlu eden gönüllümüze hem Süleyman’ın ailesi hem de Leyla'dan Sonra ailesi adına çok teşekkür ederiz. İyilikle kalın. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: