BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Mersin Tıp Fakültesi TIP FAKÜLTESİ

Mersin Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisinde 14 yaşında bir arkadaşımızla tanıştık. Yanına gittiğimizde biraz çekingendi ama sonrasında bize alıştı. Beraber oyunlar oynadık ve o sırada sohbet etme fırsatı bulduk. Futbol oynamayı çok sevdiğini söyledi. Biraz daha konuşunca kardeşlerinden, okulundan bahsetti. İleride öğretmen olmak istediğini, çocuklarla ilgilenmeyi ve onlara bir şeyler öğretmeyi çok sevdiğini söyledi. Beraber satranç oynadık ve çok iyi oynadığını fark ettik. Aynı zamanda Tangram da oynadık ve çok sevdi. Zekâ oyunlarına karşı bir ilgisi olduğunu söyledi. Ve bu işte gerçekten çok iyiydi. Oyunun en zor seviyelerini bile kolaylıkla geçti. Hatta o kadar çok sevdi ki tekrar tekrar oynadı. Bizden dileği bir bisiklet oldu. Arkadaşımızın dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

 Bugün kardeşimizin hediyesi elimize ulaştı. Ona hediyeyi verirken yüzündeki mutluluğu görmeyi çok isterdik ancak hediyeyi  ailesinin aracılığı ile kendisine ilettik. O da bize bu güzel fotoğrafı yolladı. Kardeşimizi hayaline kavuşturan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: