BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zeynep Tuana - Meram Tıp Fakültesi

Meram Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

  Bu dünyalar tatlısı miniğimiz Zeynep. Zeynep bizi ilk gördüğünde onu küçük tatlı bir heyecan sardı. Gözlerinin ışıltısından anlaşılıyordu. Hemen tanıştık, hiç yabancılık çekmedi. Birlikte oyun oynadık ve her seferinde bizi yendi. Çok akıllı ve zeki olan miniğimiz büyüyünce savcı olmak istiyor. Okulunu ve özellikle matematiği çok seven Zeynep, aynı zamanda barbie bebekleri de çok seviyor. En sevdiği renk ise pembe. Dileği de üzerinde barbie bebekler olan pembe bir bisiklet. Bu zeka küpü miniğimizin dileğini yerine getirerek, kendi kocaman bedeni küçük bir kalbe dokunmak ister misiniz? 

Zeynep bizi ilk gördüğünde koşarak yanımıza geldi. Bizi çok özlemiş tatlı miniğimiz. Bisikletini görünce çok mutlu oldu. Bir de Barbie'li olduğunu görünce daha çok sevindi. Bize teşekkür etti kocaman kalbiyle. Hem yeni bir bisikleti hem de kalplerimizde kocaman bir yeri olmuştu. İki tekerlekli bisiklet sürebilmesiyle övündü miniğimiz. Annesi de çok mutlu oldu ve teşekkürlerini iletti. Böyle bir proje olmasından dolayı hem kendi kızı hem de çocuklar adına çok sevindi. Zeynep'in dileğini gerçekleştiren kahramanımıza biz de çok teşekkür ederiz. İyi ki varsın Leyla'dan Sonra 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: