BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mert - Meram Tıp Fakültesi

Meram Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün ziyaretimizde yakışıklı çocuğumuz Mert'i ziyaret ettik. Mert, hastanemizde Nefrotik Sendrom (Böbrek hücrelerinin işlevlerini yerine getirememesi) sebebiyle hastanemizde tedavi gören 9 yaşındaki miniğimiz. Mert'i ziyaret etmeye giderken çok heyecanlıydık. O kadar sıcakkanlı bir çocuk ki onunla konuşup, oyun oynadıkça heyecanımız uçuverdi. Ayrıca çok da zeki. Beraber satranç oynadık ve bu oyunda çok iyi olduğunu fark ettik. Sonra hep beraber Jenga oynadık ve çok eğlendik. Çok güleçti ve sürekli espri yapıyordu miniğimiz. Konuşurken futbola karşı ilgisi olduğunu öğrendik. Özellikle Antalyaspor'u çok seviyormuş. Zaten biz geldiğimizde de telefondan futbol maçı yapıyordu. Antalyaspor'u bu kadar sevdiği için bizden dileği de Antalyaspor forması oldu. Siz de minik Mert'imizin bu dileğini gerçekleştirmek ister misiniz? 

Bugün çok sevgili miniğimiz Mert'in hediyesini teslim ettik. Hediyesini alınca çok mutlu oldu. Hatta hemen denedi. Gözlerinin içi gülüyordu. Bizlere çok teşekkür etti. Biz de dileğini gerçekleştirip tatlı miniğimizi mutlu eden gönüllümüze ve Leyla'dan Sonra ailesine çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: