BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Fatma Nur - Meram Tıp Fakültesi

1

Meram Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Nöroloji servisimizde yatan 15 yaşındaki Fatma Nur ile tanıştık. Kendisi hastanemizde epilepsi (sara hastalığı) tedavisi görüyor. Bizi gördüğüne çok sevindi. Bizimle vakit geçirmeyi çok sevdiğini bir dahaki sefere daha erken gelmemizi söyledi. Sohbetimiz sırasında ileride yunus polis olmak istediğinden bahsetti. Daha sonra oyunlar oynadık, ona küçük bir hediye verdik. Sıra dileğine geldiğinde ise Gökhan Özen'i çok sevdiğini ve onunla tanışmayı çok istediğini, bunun kendisini çok heyecanlandıracağını söyledi.

Umarız Fatma Nur'un dileğinin gerçekleşmesine vesile olabiliriz. Siz de çocuğumuzun bu dileğini gerçekleştirmesine aracı olarak yüzünde kocaman bir gülümseme oluşturmak ister misiniz? :)

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: