BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ayyüce - Meram Tıp Fakültesi

1 1

Meram Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizde 4 yaşındaki Kronik Akciğer hastası Ayyüce'yi ziyaret ettik. Odaya elimizde oyunlarla girer girmez Ayyüce’nin heyecan dolu bakışlarıyla karşılaştık. Hemen oyun oynamaya başladık güzel kızımızla. Ayyüce gerçekten oyun oyun oynamayı çok seven, neşeli bir miniğimizdi. Onun neşesi bizi de çok mutlu etti. Oyun oynarken sohbet de ettik tatlı miniğimizle. Büyüyünce doktor olmak istiyormuş Ayyüce. Barbie bebeklerle oynamayı çok sevdiğini ve bir barbie evinin onu çok mutlu edeceğini öğrendik. Siz de onun Barbie evi dileğini gerçekleştirip yüzünde bir gülümsemeye sebep olmak istemez misiniz?


Ayyüce’nin odasına girdiğimizde Ayyüce oyuncak ayısıyla oynuyordu.Girdiğimizi görünce bizi hemen hatırladı ve yüzünde güller açtı.Hediyesini açmak için çok sabırsızdı.Hediyesini açtı ve çok mutlu oldu.Hep beraber barbie evini kurmaya başladık.Bu sırada da çok güzel vakit geçirdik.Minik Ayyüce’nin mutluluğu görülmeye değerdi.Değerli gönüllümüze içten teşekkürlerimizi sunarız:)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: