BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ömer faruk - Medeniyet Tıp Fakültesi

1

Medeniyet Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin endokrin servisinde Ömer Faruk ile tanıştık. Ömer 15 yaşında ve hastanemizde Diabetes Mellitus (şeker hastalığı) nedeniyle tedavi görmekte.

Odasına girdiğimizde biraz utangaç olsa da tanıştıktan sonra güler yüzünü bizden eksik etmedi. Daha sonra jenga oynamaya karar verdik. Bir yandan jenga oynayıp bir yandan sohbet ederken Ömer’in ilerde bilgisayar mühendisi olmak istediğini öğrendik. Muhabbetimizin ilerleyen kısımlarında Ömer bize futbolu çok sevdiğinden ve devamlı oynadığından bahsetti.

Ziyaretimizin sonunda Ömer’e dileğini sorduğumuzda ise bizden Galatasaray futbolcularından  imzalı yeni sezon Galatasaray forması istediğini söyledi. Onun bu güzel dileğini gerçekleştirmek attığı gollerdeki sevince ortak olmak ister misiniz ?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: