BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mehmet Emir - Medeniyet Tıp Fakültesi

Medeniyet Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bu tatlı miniğimizin ismi Mehmet. Onunla nefroloji servisinde tanıştık. Kendisi 8 yaşında ve Diabetes Mellitus (şeker hastalığı) tanısı ile hastanemizde tedavi görmekte.

Mehmet'in yanına gittiğimizde ilk başta bizden çekindi ama sonra alışınca yüzünde güller açtı. Onunla oyunlar oynadık. Araba yarıştırdık. Hamurdan araba, insan yüzleri yaptık.  Ambulansı çok sevdiği için hamurdan ambulans yaptık. Dinazorlar götürmüştük onlarla oynadık ve hamurdan onlara şapka, ayakkabı yaptık. Birlikte sevdiği şarkıları dinleyerek güzel vakit geçirdik. Diriliş Ertuğrul hayranı olduğunu öğrendik ve bize ordaki oyuncuların taklidini yaptı birlikte çokça güldük.

Miniğimize dileğini sorduğumuzda çok sevdiği Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan DÜZYATAN ile tanışmak olduğunu söyledi. Siz de bu dileğinde aracı olarak miniğimizi mutlu etmek ister misiniz? 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: