BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

doruk - Medeniyet Tıp Fakültesi

Medeniyet Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün minik Doruk ile tanıştık. Hastanemizde Astım Bronşit tanısıyla yatmakta olan 3 yaşındaki Doruk'un yanına minik dinazorlarımızla gittik ama arabaları götürdüğümüzde daha çok arabaları sevdiğini anladık :) Bir süre arabalarla oynadıktan sonra oyun hamurlarımızla oynamaya başladık. Doruk oyun hamurlarından yemek yapıp dinazorlara yedirdi ve onları doyurdu.

Sohbet etmeye başladığımızda Doruk'un akülü arabalara binmekten çok hoşlandığını öğrendik. Siz de Doruk'un bu dileğini gerçekleştirmek ister misiniz ?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: