BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Esmanur - Kocaeli Tıp Fakültesi

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün bizi güleryüzüyle bekleyen minik Esmayla tanıştık. Esma 10 yaşında diabetes mellitus (şeker hastalığı)  olan güzeller güzeli bir meleğimiz. Odasına girdiğimizde miniğimiz bizi çok cana yakın karşıladı. Bizimle konuşurken gözlerinin içi parlıyordu. Bu sırada  bize şarkı söylemeyi sevdiğini söyleyince beraber şarkılar söyleyip bolca eğlendik. Daha sonra bebeklerle oyunlar oynayıp sohbet ettik. Sohbet ederken de en sevdiği oyunun saklambaç olduğunu ve arkadaşlarıyla hep saklambaç oynadığını söyledi. Büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda ise hemşire olmak istediğini öğrendik. Uzun uzun muhabbet ettikten sonra ona bir dilek hakkı olduğunu ve ne istediğini sorduk. O da bize barbie evi istediğini söyledi. Siz de bu tatlı meleğimizin dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Kargonun ulaştığını teyit etmek için Esma'nın babasını aradığımızda telefonumuza Esma çıktı ve içten bir şekilde teşekkür etti ve mutlu olduğunu iletti. Ailesi ve Esma gönüllümüze güzel dualar etti. Çocuğumuzun hoş duygular yaşamasına sebep olan gönüllümüze bizler de teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: