BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Eren - Kocaeli Tıp Fakültesi

1 1

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisinde Eren ile tanıştık. Eren 17 yaşında ve Cushing Sendromu (Kortizol hormonu fazlalığı) tanısı ile hastanemizde tedavi görüyor. Odaya girdiğimizde Eren’in matematik kitabından soru çözdüğünü gördük. Bizi görünce çok sevindi . Kendisininde büyüyünce doktor olmak istediğini anlattı ve bize tıp fakültesi hakkında merak ettiklerini sordu. Sonra sohbetimize Jenga oyununu oynayarak devam etmeye karar verdik. Her ne kadar bizde bu oyunda iddialı olsak da Eren hepimizden daha başarılıydı. Sohbet ederken bize koyu bir Galatasaray taraftarı olduğundan bahsetti. Eren’e dileğini sorduğumuzda da "İmzalı bir Galatasaray forması" istediğini söyledi. Siz de Eren’in dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Sevgili Eren'e hediyesini ulaştırdık. Hediyesini aldığında bizlere çok mutlu olduğunu iletti. Dileğini gerçekleştirip Eren'i ve bizi mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: